Onze Sponsoren

 • MaTaJoy

  matajoy

  KAPSALON- BYOUX 
  MASSAGEEnquete

Hoe vaak bezoek je deze website?
 
PDF Afdrukken E-mail

Hier tref je leuke of interessante links aan naar een website. Ook is er een apart menu onderdeel voor You Tube filmpjes.

 

Facebook:
OKK Algemeen https://www.facebook.com/okk.ouderkerk/?fref=ts
OKK Herenselectie https://www.facebook.com/Herenselectie-OKK-Ouderkerk-aan-den-IJssel-373927009456082/?fref=ts
OKK Volksdansen https://www.facebook.com/groups/1621646178075582/?fref=ts

 

www.kngu.nl
www.zuidholland.kngu.nl

 

Rayon Lek & IJssel:
KDO Lekkerkerk
KDO Krimpen
THOR Bergambacht
THOR Gouderak
Turnaround Capelle
Sparta Krimpen aan de Lek

 
 • pr sponsorclicks

  Bestelt u wel eens online? Dan kunt u onze club steunen, zonder dat het u iets kost! Het enige wat wij vragen is d.m.v. een klik op het SponsorKliks logo naar de webwinkel toe gaan, waar u wat wilt bestellen. O.K.K. krijgt dan automatisch een commissie, terwijl u gewoon dezelfde prijs betaalt!

   

   

  Voor twee nieuwe toestellen wordt door O.K.K. nog gespaard. Het betreft ten eerste een Soft Top Balk welke in het damesturnen verplicht wordt in het nieuwe turnseizoen. Deze balk is net als de Plankoline geintroduceerd om de kans op blessures te verkleinen door de belasting op de gewrichten te verminderen.

  Ten tweede is een nieuwe herenbrug nodig in De Drie Maenen. Nu het jongens- en herenturnen een stijgend niveau heeft bij O.K.K. worden er moeilijkere onderdelen geturnd. De huidige brug, welke al behoorlijk oud is, is voor de grote jongens en heren helaas niet meer toereikend.

  Kosten: Soft Top Balk € 750,- en Heren Brug € 3.150,-

  Wilt u als bedrijf O.K.K. steunen? Dan komen wij graag met u in contact!
  Bij hoofdsponsoring kunnen we in overleg samen komen tot een passende tegenprestatie.

Wie is online?

We hebben 21 gasten online

Inloggen geregistreerde leden

Ingelogd krijg je toegang tot andere delen van de website. Ben je nog niet geregistreerd, stuur dan een e-mail naar de secretaris.Main page Contacts Search Contacts Search