Onze Sponsoren

 • MaTaJoy

  matajoy

  KAPSALON- BYOUX 
  MASSAGEEnquete

Hoe vaak bezoek je deze website?
 
Contact PDF Afdrukken E-mail
O.K.K.
Correspondentieadres: Noorderstraat 6 2921 AL Krimpen a/d IJssel
Factuuradres: Rondvaart 1 2922 DJ Krimpen a/d IJssel
Ledenadministratie: Kerkweg 38 2935 AJ Ouderkerk a/d IJssel
Wedstrijdsecretariaat: De Berk 4

2935 SG Ouderkerk a/d IJssel

Rabobank:

NL40RABO03519.79.743

Kamer van Koophandel: 40464442
Opgericht: 1 februari 1921
COMMISSIES
Technische Commissie Anna van Baren
Monique Daelmans
Kevin den Uijl
PR & Sponsoring Frans Boudesteijn
Jeroen Speksnijder
WEBSITE
Beheerder/ontwerp Dambrink Internet Services

Invulling

Marjan van Rumph

 

logo van rumph naam-naast def

Sporthal De Drie Maenen
Abelenlaan 1
2935 SB Ouderkerk aan den IJssel

 

 

 

 
 • pr sponsorclicks

  Bestelt u wel eens online? Dan kunt u onze club steunen, zonder dat het u iets kost! Het enige wat wij vragen is d.m.v. een klik op het SponsorKliks logo naar de webwinkel toe gaan, waar u wat wilt bestellen. O.K.K. krijgt dan automatisch een commissie, terwijl u gewoon dezelfde prijs betaalt!

   

   

  Voor twee nieuwe toestellen wordt door O.K.K. nog gespaard. Het betreft ten eerste een Soft Top Balk welke in het damesturnen verplicht wordt in het nieuwe turnseizoen. Deze balk is net als de Plankoline geintroduceerd om de kans op blessures te verkleinen door de belasting op de gewrichten te verminderen.

  Ten tweede is een nieuwe herenbrug nodig in De Drie Maenen. Nu het jongens- en herenturnen een stijgend niveau heeft bij O.K.K. worden er moeilijkere onderdelen geturnd. De huidige brug, welke al behoorlijk oud is, is voor de grote jongens en heren helaas niet meer toereikend.

  Kosten: Soft Top Balk € 750,- en Heren Brug € 3.150,-

  Wilt u als bedrijf O.K.K. steunen? Dan komen wij graag met u in contact!
  Bij hoofdsponsoring kunnen we in overleg samen komen tot een passende tegenprestatie.

Wie is online?

We hebben 19 gasten online

Inloggen geregistreerde leden

Ingelogd krijg je toegang tot andere delen van de website. Ben je nog niet geregistreerd, stuur dan een e-mail naar de secretaris.Main page Contacts Search Contacts Search